Qamîşlo’da 5’cisi düzenlenen Şehit Herekol Kitap Fuarı başladı

2 385
image_pdf

Qamişlo’da 5. Şehit Herekol Kitap Fuarı Mihemed Şêxo Kültür ve Sanat Merkezi’nde başladı. “Kitap yaşamın kaynağıdır” şiarıyla düzenlenen fuara Mısır, Irak, Tunus, Türkiye, Lübnan, Başûrê Kurdistan, Bakûrê Kurdistan ve Rojhilatê Kurdistan’dan 44 yayınevi katılıyor ve 130 bin kitap sergileniyor.

5’cisi düzenlenen kitap fuarına 4 yıldır katılan Ortadoğu Devrim Cephesi basın bürosu stantında Türkçe, Kürtçe ve Arapça kitaplar ilgi ile karşılandı. Fuar saat 08.00 ile 22.00 arasında açık olacak ve 8 gün sürecek.

Mahir Çayan‘ın Bütün yazıları Türkçe, Arapça ve Seçme yazıları Kürtçe okuyucuyla birkez daha buluştu. Hüseyin Cevahir’in Doğu Anadolu Raporu Türkçe ve Kürtçe çevirisi, Alper Çakas’ın Rojava günlüğü, Serpil Polat’ın mektupları Türkçe ve Kürtçe ve Dünya devrim deneylerini ele alan Devrim stratejisi, THKP-C/MLSPB‘nin 2014’ten 2018 sonuna kadar süreçte yayınlanan bildiriler ve açıklamalar başlıklı kitaplar okurları ile buluştu.

image_pdf
2 Yorumlar
 1. Dezillkes diyor

  санитарная обработка дезинсекция
  Tegs: санитарная обработка дезинфекция https://dezstation.com/dezinfekciya/

  дезинфекция отходов класса б
  дезинфекция отходов класса в
  дезинфекция офиса

 2. gralion torile diyor

  Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across. It extremely helps make reading your blog significantly easier.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.