HBDH: BODRUM’DA LÜKS SÜRAT BOTU’NU MİLİSLERİMİZ İMHA ETTİ

0 690
image_pdf

HİÇ BİRİNİZ İÇİN “GÜVENLİ BÖLGE” KALMAMIŞTIR, “HUZUR” ARTIK SİZİ TERK ETTİ

  • HBDH’nin Açıklaması

27 Temmuz 2019 günü Muğla Bodrum ilçesinde denize açıldığı esnada alev alarak sulara gömülen milyon dolarlık sürat botu tarafımızca imha edilmiştir.

İşçiler, emekçiler, esaret dayatılan Kürt Halkı, Aleviler, kadınlar, gençler, kısacası bu toprakların büyük çoğunluğu, AKP-MHP faşizminin sömürüsü ve saldırganlığı altında yönetilirken, bu iktidar sayesinde zenginleşerek şatafatlı hayatlar süren, bir avuç zengin asalak sınıf, hedefimizdir.

Bu toprakların emekçileri her gün iş cinayetlerinde can veriyor, Kürt halkı dayatılan köleliği red ettiği için işkence ediliyor, evleri yağmalanıyor, lince uğruyor. Taybet Ana ve 10 yaşında ki Cemile sömürgeciliğin utanç vesikasıdır. Hergün kadınlar erkek-devlet şiddetince katlediliyor. Çocuklarımız, ikitdar beslemesi derneklerde istismara maruz kalıyor. Milyonlarca ezilenin, emekçinin payına bu düşerken, bunun yarattığı ekonomiden beslenen bir avuç azınlık milyon dolarlık yatlarla keyif yapıyor.

Bir kez daha duysunlar ve bilsinler ki, saltanatlarının sonu geldi. İktidar gücüne dayanarak tesis ettiğiniz “huzur” artık sizi terk etti.

Savaş tüccarları, işçiye kölelik düzeni reva görenler, İşgalden, sömürgecilikten beslenenler, işbirlikçi-ajan faaliyeti yürütenler hiç biriniz için “güvenli bölge” kalmamıştır. Ne yatlarınız, ne hanlarınız, ne de saraylarınız “birleşik devrimin zaferinden” sizi kurtaramayacak.

27 TEMMUZ 2019

HBDH-MİLİSLERİ

image_pdf

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.