KBDH: Faşizmin fuhuş yuvalarını yıka yaka geliyoruz

0 1.253
image_pdf

KBDH: AKP-MHP faşizminin fuhuş yuvalarını yıka yaka geliyoruz. O kadınların, çocukların, ezilenlerin isyan çığlığıyız ve intikam almaya geliyoruz. KBDH İntikam Milisleri olarak tecavüze cinsel istismara ugrayan çocuklar, genç kadınlar ve fuhuşa zorlanan savaş magduru kadınlar, Kürdistan ve Türkiyedeki tüm ezilen sömürülen saldırıya uğrayan kadınları intikam sözümüzdür.

Kadınların Birleşik Devrim Hareketi İntikam Milisleri yaptığı yazılı açıklama ile Mersin’in Akdeniz ilçesinde fuhuş merkezine yönelik eylem gerçekleştirdiğini duyurdu. KBDH, “Soykırımcı, cins kırımcı, taciz ve tecavüzcü, ağzı salyalı bu mahlukatların icraatları Kürdistan’da çok soysuzca görülmektedir.” dediği açıklamada Gercüş’te yaşanan tecavüz olayına dikkat çekti.

KBDH açıklamanın devamında şunları belirtti:

“İktidar sahipleri halklarımızın, emek dünyasının ve kadınların maddi ve manevi değer yargılarına en alçakça saldırılarda bulunmakta sınır tanımıyor. Faşizm erdemli olan her şeyden korkar. Düşkünlük, iğrençlik, tiksinti ve hertürlü vahseti kendine uygun görür ve toplum üzerinde bunu uygular. Vahşet ve barbarlık soydan, devlet zihniyetinden kalmış onlara. Soykırımcı, cins kırımcı taciz ve tecavüzcü ağzı salyalı bu mahlukatların icraatları Kürdistan da çok soysuzca görülmektedir. Bunun son örneğini Gercüşte yaşadık ve gördük. Çoğunluğu asker ve polis onlarca kişi bir kız çocuğuna el uzatacak ve tecavüz edecek kadar ahlaktan ve insanlıktan yoksun kalmıştır. Bu zihniyet devlet zihniyetidir ve topluma karşı kadınlara karşı yürütülen soykırım ve vahşetin sadece küçük bir örneğidir.

Sömürgeci faşist iktidar, eli kanlı ordusu, işkenceci ve tecavüzcü polisi askeri, ahlaksız ve rüşvetçi devlet bürokrasisi dizginsiz bir ahlaki çöküntüyü yaşıyor ve bunu topluma dayatarak normalleştirmek istiyor. TC faşizmini ayakta tutanların cinsel organları ve kafaları yer değiştirmiş durumda. AKP-MHP faşİzminin fuhuş yuvalarını yıka yaka geliyoruz. O kadınların, çocukların, ezilenlerin isyan çığlığıyız ve intikam almaya geliyoruz. KBDH İntikam Milisleri olarak tecavüze cinsel istismara ugrayan çocuklar, genç kadınlar ve fuhuşa zorlanan savaş magduru kadınlar, Kürdistan ve Türkiyedeki tüm ezilen sömürülen saldırıya uğrayan kadınları intikam sözümüzdür.”

KBDH eyleme ilişkin ise şu bilgileri paylaştı:

“8 Aralık günü gece saat 12 sularında KBDH intikam milislerimiz Mersin Akdeniz Çay mahallesinde AKP’li bir işbirlikçiye ait Şirin foto isimli fuhuş merkezine eylem düzenledi. İşyeri sahibi Ahmet Beyansu isimli şahıs yıllardır mahallede bu dükkan üzerinden kadınlara fuhuş yaptırıp sistem ile hareket etmekte ve kadınların sömürülüp fuhuşa bulaşmasında öncü rol oynamaktadır. Milislerimiz bu fuhuş merkezine eylem düzenlemiş ve dükkan imha edilerek küle dönmüştür. Mahalle halkı tarafından da bilinen bu tecavüzcü çetenin ve fuhuş merkezinin tarafımızca hedef alınması halkta olumlu bir tepkiye yol açmıştır.”

KBDH son olarak, bundan sonra da ne kadar sistem ile hareket eden, kadını düşüren, aşağılayan ve tecavüz eden kişi kurum kuruluş varsa KBDH milislerinin hedefi olacağı ve intikam hamlesinden payına düşen cevabı alacağını belirtti.

image_pdf

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.